29
2022
2019-02-12

Zawody Tenisa Stołowego klas VII-VIII i gimnazjalnych

Po raz kolejny szkoła w Wyrozębach-Podawcach gościła tenisistów stołowych z powiatu sokołowskiego.  W dniach 23 i 24 stycznia 2019 roku w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Wyrozębach-Podawcach rozegrane zostały Powiatowe Eliminacje  Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym. W zawodach tych brali udział dziewczęta i chłopcy z klas VII-VIII i gim.  W środę 23 stycznia do rywalizacji

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - SP Wyrozęby-Pod. I w składzie Karolina Czarnocka i Gabriela Żyluk
op. Bogdan Czarnocki
II miejsce - Zespół Szkół Salezjańskich – Karolina Błońska i Zuzanna Baczewska,
op. Krzysztof Iwański
III miejsce - SP Wyrozęby II – Klaudia Fedorczk, Weronika Paprocka i Katarzyna Jaszczołt
IV miejsce - SP Czekanów, miejsca 5-8 zajęły: SP Ceranów I i II i SP Sabnie,
miejsca 9-12:  SP Rozbity Kamień, SP Zembrów, SP 6 Sokołów Podl. i SP Sabnie II

W czwartek  24 stycznia rywalizowało 14 drużyn chłopców z 7 szkół, zdobywając następujące miejsca:

I miejsce - SP Wyrozęby-Pod.I  w składzie Krystian Andrzejczuk i Karol  Izdebski
op. B. Czarnocki
II miejsce - SP Bujały I – Mariusz Janusz i  Michał Strus
op. Anna Wojewódzka
III miejsce - Zespół Szkół Salezjanie I – Nikodem Rudnicki i Mateusz Orzełowski,
IV miejsce SP Bielany I – Jakub Miszczuk i Bartosz Znamierowski
op. Artur Malinowski.
Miejsca 5-8 zajęły: SP Sabnie I, SP Bielany II, SP Wyrozęby II i SP Ceranów I,
miejsca 9-12: SP 6 Sokołów Podl. I, SP Ceranów II,  SP Sabnie II i ZS Salezjanie II,
pozostałe miejsca:  SP Bujały II i SP 6 Sokołów II.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary, za miejsca I-III medale i dyplomy, które zostały wręczone przez dyrektora SP Wyrozęby- Pod.  panią Teresę Tarkowską. Pierwsze dwa zespoły w obu kategoriach awansowały do eliminacji regionalnych. Zawody zostały rozegrane na sześciu stołach. Sędzią głównym zawodów był Bogdan Czarnocki, a przy stołach wspomagała go młodzież szkolna.