29
2022
2019-08-06

Z kolarskich tras

Na Mazurach, w okolicach Giżycka ścigali się kolarki i kolarze w kategoriach kobiety open i masters. Zostały rozegrane dwa wyścigi klasyczne.

Pierwszy miał miejsce 20 lipca na dystansie 55 km w kategorii kobiety open na trasie okrężnej runda 15 km. Do mety przyjechała pierwsza Marzena Moniuszko (Mistral Białystok), druga była Małgorzata Ziemnicka (Huzar Bikie Academ), trzecie miejsce zajęła Eliza Steć (STC- OSiR Sokołów Podlaski).

Drugi wyścig miał miejsce 21 lipca w miejscowości Krukrianki. W kategorii kobiety open był rozegrany na rundach. Runda liczyła 11 km. Do przejechania zawodniczki miały 44 km cztery rundy. Zwyciężyła Małgorzata Ziemnicka (Huzar Huzar Bikie Academ), drugie miejsce zajęła Paula Graś (Gdynia), trzecie ponownie Eliza Steć (STC- OSiR Sokołów Podlaski).