29
2022
2011-08-18

Wysokie porażki

Piłkarze Zorzy Sterdyń na koniec przygotowań do nowego sezonu wysoko przegrali w ostatnich dwóch meczach sparingowych.

W minionym tygodniu Zorza w meczach wyjazdowych przegrała z beniaminkiem IV ligi Podlasiem Sokołów Podlaski 1:6 oraz z zespołem z ligi okręgowej ŁKS Łochów 3:6. W pierwszym spotkaniu piłkarze ze Sterdyni tylko przez kilka minut pierwszej i kilka drugiej połowy nawiązywali równorzędną walkę. Było to za mało, aby liczyć na korzystny wynik. Honorową bramkę zdobył Sebastian Waszczuk.

W ostatnim sparingu Zorza ponownie straciła aż 6 bramek, odpowiadając tylko trzema trafieniami. Miejmy nadzieję że takie wyniki nie będą się przytrafiać piłkarzom ze Sterdyni w nowym sezonie, który rusza już 20 sierpnia. Zorza w pierwszej kolejce na własnym boisku zmierzy się z Orłem Unin.

Podlasie Sokołów Podlaski – Zorza Sterdyń 6:1 (4:0)

Bramki: Dawid Kobus x2, Marcin Wojtczuk x2, Mariusz Kruk, Maciej Florczuk ; Sebastian Waszczuk

Podlasie: Matłacz (Kotowski) - Protaziuk (Bednarczyk), Stromecki, Sawicki (Zduniak) - Pietrzyk (J. Wyrozębski), Siedlecki (Błoński), Buczyński (Sawicki), Wojtczuk (Steć), K. Wyrozębski (Florczuk) - Kruk (Wojtczuk), Kobus (Świnarski)

Zorza: Puzan - Jenda, Horowicz, Domagała, Wilk, Wyszyński, Bogucki, Kisieliński, Ryciak, Waszczuk, Maliszewski

Ponadto grali: K. Zieliński, Ł. Zieliński, Barbarski, Rusiniak, Kur

ŁKS Łochów – Zorza Sterdyń 6:3 (2:1)

Bramki: Piotr Oniszk, Damian Wiśniewski, Tomasz Kobyliński, Rafał Wyszomirski, Tomasz Gręda, Radek Gręda ; Michał Saczuk, Rafał Kur. Łukasz Wilk

ŁKS: Cyrych – M. Gręda, Wróbel, Kobyliński, Chmielewski, Dobosz, Kuczyński, T. Gręda, Wiśniewski, P.Oniszk, A.Oniszk

Ponadto grali: Sapierzyński, R. Gręda, Sobotka, Wyszomirski

Zorza: Puzan - Rusiniak, Saczuk, K. Zieliński, Jenda, Wilk, Bogucki, Horowicz, Domagała, Kur, Waszczuk

Ponadto grali: Barbarski, Krystosiak.