29
2022
2018-03-15

Wysoka przegrana w sparingu

W piątym meczu sparingowym piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski na wyjeździe w Siedlcach ulegli wynikiem 11: 0 rezerwom Pogoni Siedlce, grającej w czwartej lidze mazowieckiej grupy północnej.

Pomiędzy tymi drużynami był to trzeci mecz sparingowy w tym roku rozegrany w Siedlcach. Wcześniejsze spotkania również wygrała drużyna Pogoń II wynikiem 3: 2 i 6: 1. Przeciwnicy wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny, którzy nie wzięli udziału w ligowym mecz z Wigrami Suwałki, okazali się lepszymi w każdym elemencie gry, przejmując inicjatywę na boisku do końca spotkania. Bramki zdobywali po skutecznych akcjach, tocząc grę w większości spotkania na połowie Podlasia. Sokołowianie przystąpili do tego meczu w osłabionym składzie. W drugiej połowie zagrali juniorzy. Drużyna Podlasia przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej klasy okręgowej, zaplanowała rozegranie jeszcze jednego meczu sparingowego.

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 11:0 (7:0)

Bramki: Marchel Paweł 19’, 41’, 65’, Jóźwiak Jakub 23’, 37’, Omieciuch Mateusz 30’, 34’, 66’, Garyga Paweł 36’, Krawczyk Sebastian 73’, Gargasz Dawid 77’.