29
2022
2022-07-26

Wygrana w meczu kontrolnym

W drugim meczu kontrolnym zespół Podlasia Sokołów Podlaski zmierzył się na wyjeździe ze swoim ligowym rywalem Naprzodem Skórzec. W poprzednim sezonie dochodziło do potyczek pomiędzy tymi zespołami. Mecze były zazwyczaj wyrównane, lecz w tym sparingu górą byli sokołowianie, którzy pewnie zwyciężyli 1:4.

W pierwszej połowie meczu na boisko wyszła grupa zbliżona do czwartoligowego składu z poprzedniego sezonu. W drugiej połowie meczu zaprezentowali się zawodnicy testowani i skład był eksperymentalny. Przez większą część gry dominowali zawodnicy Podlasia, co potwierdza końcowy wynik.

Drużyna gospodarzy wystąpiła w dość okrojonym składzie z powodu kontuzji i wczasów niektórych zawodników. Należy dodać że w podobnej sytuacji znalazło się Podlasie, które pomimo ubytków wysoko zwyciężyło.

Naprzód Skórzec – Podlasie Sokołów Podlaski 1:4 (0:2)

Bramki: Mateusz Kafara – Mateusz Omieciuch, Oleksij Zynkewych, Jakub Kozaczuk, Jakub Mikołajczuk.

Skład Podlasia: Marcin Adamiak – Adam Zając, Mateusz Steć, Kamil Horowicz, Michał Markiewicz – Paweł Buczyński, Przemysław Rodak, Marcin Paczkowski, zawodnik testowany - Oleksij Zynkewych, Mateusz Omieciuch.

Ponadto grali: Piotr Szczęsny, Kacper Komycz, Łukasz Parzonka, zawodnik testowany, Dominik Krupa, Jakub Woźniak, Jakub Mikołajczuk, Kacper Retko, Jakub Kozaczuk.