29
2022
2017-03-27

V Piłkarski Halowy Turniej o Puchar Biskupa Siedleckiego

Halowy turniej katolickich szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców o puchar Biskupa Siedleckiego rozegrano w hali sportowej przy ulicy Popiełuszki w Siedlcach. W zawodach uczestniczyło dziewięć drużyn: cztery - dziewcząt, pięć - chłopców. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” 2 x 7 minut. Zespół dziewcząt z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego zajął drugie miejsce, pokonując Katolickie Liceum Ogólnokształcące z Siedlec 1: 0 i Katolickie LO Garwolin 4: 0 oraz przegrywając tylko ze zwycięzcą turnieju KLO Biała Podlaska 1: 2. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Karolina Ciach (SLO Sokołów Podlaski).
Skład drużyny SLO z Sokołowa Podlaskiego: Borychowska Emilia, Barbachowska Kamila, Ciach Karolina, Bolesta Emilia, Klimek Wiktoria, Kraska Julia, Przychodzeń Łucja, Wrzesień Marta.

W turnieju chłopców podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego Kazimierza Zdzichowskiego z SLO Sokołów Podlaski zajęli III miejsce, pokonując SLO Mińsk Mazowiecki 5: 0, KLO Biała Podlaska 1: 0. Ulegli KLO Garwolin 0: 2 i KLO Siedlce 1: 2. Turniej wygrała drużyna Katolickiego Liceum z Garwolina.

Skład drużyny SLO z Sokołowa Podlaskiego: Roguski Łukasz, Pasik Mateusz, Przychodzeń Filip, Staręga Jakub, Gałązka Michał, Błoński Marcin, Florczuk Nikodem, Karaś Łukasz, Sierbiński Maciej.