29
2022
2019-04-16

Sukces uczniów ZS Nr 1 w zawodach strzeleckich

15 kwietnia 2019 r. drużyna chłopców i dziewcząt z Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim wzięła udział w wojewódzkich eliminacjach zawodów „O Srebrne Muszkiety” z karabinka sportowego. Zawody odbyły się na strzelnicy Klubu Strzeleckiego DRAGON w Siedlcach.

Zawodnicy rywalizowali w kategorii drużynowej i indywidualnej. Drużyna chłopców z Szarej w składzie: Przemysław Kucharek, Marcin Wyszomirski i Krystian Tarkowski zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentowała rejon siedlecki w zawodach wojewódzkich. W rywalizacji indywidualnej chłopców Przemysław Kucharek zajął pierwsze miejsce, a Marcin Wyszomirski drugie miejsce.

Dziewczęta: Sylwia Górska, Wiktoria Ignaciuk i Karolina Solczak zajęły trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Dyplomy, medale i puchary wręczył zwycięzcom Adam Skup Dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie.  Opiekunem zawodników z ZS Nr 1 w Sokołowie Podl. jest Mieczysław Bogaj.

Info / Fot: ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim