29
2022
2013-02-07

Skwierczyński z pucharem wójta

Gminny Ośrodek Kultury w Repkach i Gminny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Repkach zorganizowały IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki.
W turnieju grało piętnastu zawodników na dystansie siedmiu rund, po 15 minut na zawodnika. Zwyciężył Krzysztof Skwierczyński (6,5 pkt, bez porażki - Sokołów Podlaski). Drugie miejsce zajął Tadeusz Borzym (6 pkt, Drohiczyn), trzecie Andrzej Jurczak (5 pkt, Knychówek), czwarte Rafał Łuczkiewicz (4,5 pkt, Wyrozęby - zdobył puchar dla najlepszego zawodnika Gminy Repki). Najlepszym juniorem okazał się Daniel Uszyński (3 pkt, Sokołów Podlaski). Sędzią turnieju był Józef Flaziński z Sokołowa Podlaskiego. Nagrody wręczali Wójt Gminy, p. Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz i dyrektor GOK, p. Ewa Czarkowska.