2022
2012-12-21

Seria zwycięstw

Młodziczki Młodsze (r.2000)
Do Sokołowa na mecz z drużyną rocznika 2000 przyjechał trzeci zespół rozgrywek mazowieckich - UKS Nowa Wieś. Przyjezdne dotychczas odniosły 4 zwycięstwa i raz przegrały. Do sokołowianek podeszły jednak z respektem i początek meczu nie wskazywał na tak dotkliwą porażkę zespołu z podwarszawskiej Nowej Wsi. Sokołowianki nie pozostawiły złudzeń rywalkom, rzucając przeciwniczkom ponad setkę punktów.

MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski – MUKS Tęcza Ostrołęka 117: 20 Skład: A. Iwaniuk - 21, J. Kraska - 17,   P. Bogusz - 15, M. Żurawlewska - 13, N. Pietrzak - 12, M. Pingwara - 11,   W. Jaworska - 6, K.- Mężyńska - 6, A. Szymańska - 6, J. Wojtczuk - 4, M. Fabiańczuk - 4, K. Misiak - 2. Trener Mariusz Świerk.

Młodziczki (r.1999)
Drużyna Młodziczek MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski z rocznika 1999 jest zdziesiątkowana przeziębieniami i chorobami. Z tego też powodu na mecz do Pruszkowa z PTS pojechały głównie zmienniczki, w połowie z rocznika 2000. Dublerki pokazały, że nie- wiele ustępują podstawowej kadrze zespołu, pokonując gospodynie dość wysoko, bo aż 20 punktami.

MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR I Sokołów P. – PTS Lider Pruszków 71: 52
Skład: J. Kraska - 23, A. Iwaniuk - 15, N. Pietrzak - 14, K. Bindas - 12, W. Jaworska - 7, M. Nowotniak - 6, E. Bolesta - 6, K. Mężyńska - 5, A. Piórkowska - 4,   M. Żurawlewska - 1,   K. Ksionek.   Trener Mariusz Świerk.

Mini koszykówka (r.2001)
Młodziutkie koszykarki MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski z rocznika 2001 po kolejnej kolejce ligowej pozostają niepokonane. Tym razem podopieczne trenera Karola Krakowskiego zdecydowanie wygrały na wyjeździe z KS Piaseczno II. Od pierwszych minut nasz zespół prezentował zdecydowaną przewagę i pokazał, że jest zespołem wyrównanym. Młode koszykarki MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski rozpędzały się z każdą kwartą i budowały zdecydowaną przewagę, aby ostatnią kwartę meczu wygrać 0:24. Po raz kolejny bardzo dobry mecz zagrały Julka Pawluk, Zuzia Bierdzińska i Olga Goś, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyły Julia Mikołajczuk i Klaudia Lewandowska, które mimo zdecydowanej przewagi nie traciły koncentracji, grały twardo i zdecydowanie w ataku i obronie, pokazując dużą klasę w grze. Zespół trenera Karol Krakowskiego pozostaje jako jedyny w stawce 10 drużyn ligowych bez porażki.
KS Piaseczno II – MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski     14: 71
MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR I: J. Pawluk - 15, K. Lewandowska - 10, O. Goś - 10, Z. Bierdzińska - 9, J. Mikołajczuk - 8, O. Kurpiewska - 6, A. Maleszewska - 5, K. Kalicka - 4, K. Sawicka - 3, I. Łukasiak - 1, G. Klukowska, P. Sałata, M. Żebrowska. Trener Karol Krakowski