29
2022
2018-04-26

Rozgrywki Akademii Piłkarskiej

Ruszyły rozgrywki piłkarskie rundy wiosennej sezonu 2017/2018 prowadzone przez OZPN Siedlce. Akademia Piłkarska w tym sezonie wystawiła do rozgrywek aż 7 zespołów, co jest rekordowym osiągnięciem w blisko 4-letniej działalności. Do rozgrywek zostało zgłoszonych 150 zawodników i zawodniczek, co jest także historycznym wyczynem zarówno w działalności Akademii jak i sokołowskiej piłki młodzieżowej.

Nasze zespoły z przytupem rozpoczęły zmagania w swoich kategoriach wiekowych.

Rocznik 2003 Trenera Roberta Parzonki w tym roku jest faworytem rozgrywek i głównym kandydatem do awansu na szczebel wojewódzki. Chłopcy w pierwszym meczu pokazali, iż bardzo dobrze przepracowali okres przygotowawczy i w meczu wyjazdowym pokonali Olimpię Latowicz aż 10-0 rozgrywając chyba jedno z najlepszych spotkań.

Rybiński ( as. Mikołajczuk) 10-0

Rocznik 2005 Trenera Łukasza Mroczka i Roberta Parzonki w tym roku występuję w I Lidze i także powalczy o awans na szczebel wojewódzki. w Pierwszym meczu po słabej pierwszej połowie , gdzie remisowaliśmy z UKS "1" Węgrów 1-1 chłopcy pokazali swój potencjał i zaaplikowali rywalom po przerwie 5 bramek odnosząc pewne zwycięstwo 6-1.

Leszczynski 1:6

Jako jedyny już dwie kolejki rozegrał rocznik 2006 Trenera Łukasza Mroczka. Na inaugurację pokonał w Ruchnie miejscowego Rywala 3-1 po golach Kacpra Piekarskiego, Mikołaja Karolczuka i Piotra Leszczyńskiego. Natomiast w drugiej kolejce po bardzo dobrej pierwszej połowie
(niestety nie wykorzystane 100% sytuacje) i słabej drugiej tylko zremisował z MKS Małkinia 1-1 po golu Bartka Pogorzelskiego.

Rocznik 2007 Trenera Maćka Florczuka po rocznej absencji w rozgrywkach swój mecz inaugurujący rozgrywki rozegrał w Sadownem z Wichrem i po niezłym spotkaniu wygrał 2-1, a gole zdobyli Piotr Krasnodębski i Kacper Saczuk.

Prawdziwy pokaz siły dał nasz "eksportowy" zwycięzca Ligi Zimowej rocznik 2008 , który rywalizował z jednym z faworytów do końcowego sukcesu zespołem SEMP Pogoń Siedlce. Podopieczni Krzysztofa Paderewskiego zagrali bardzo dobre zawody i pokonali gospodarzy na ich terenie 10-4.