29
2022
2020-01-29

Remis z rezerwami Pogoni

W drugim meczu sparingowym piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski zremisowali 25 stycznia 2020r. na sztucznym boisku w Siedlcach z Pogonią II Siedlce (występują w tej samej grupie IV ligi co Podlasie) 1:1.

Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod dyktando drużyny Sokołowa, która stworzyła kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak nie udało się wykorzystać żadnej z nich. Bramkę zdobył napastnik Pogoni, który przechwycił podanie od bramkarza i efektywnie wykończył akcję. Po przerwie na boisko weszło pięciu zawodników, którzy zaprezentowali się bardzo pozytywnie.

Drużyna przez cały mecz grała z odpowiednim zaangażowaniem, zarówno w defensywie jak i ofensywie. Dobry występ zaliczył młody zawodnik Paweł Piotrowski, wywalczył rzut karny, który wykorzystał Hubert Fabisiak. W drugiej połowie klarowną sytuację do strzelenia bramki miała drużyna gospodarzy, lecz piłka poszybowała wysoko nad bramką. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Nastawienie zawodników Sokołowa było bardzo dobre, wykazali dużo zaangażowania
i zrealizowali większość taktycznych założeń na ten mecz. Drużyna rezerw Pogoni zagrała w młodzieżowym składzie.

Pogoń II Siedlce- Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 (1:0)

Bramki: Dawid Nojszewski 36’ – Hubert Fabisiak 77’ (karny)

Skład Podlasia: Kotowski 46’ (J. Bieliński) – Czerski, Ł. Buczyński, Panufnik, zawodnik testowany- zawodnik testowany, Komycz, Supleński, zawodnik testowany, Jaczewski- Skwarek. Ponadto grają: Głowacz, Fabisiak, Domański, M. Piotrowski, P. Piotrowski, Goś, Przybyszewski.