29
2022
2017-10-17

Remis w Węgrowie

Piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski w meczu 11. kolejki rozgrywek siedleckiej klasy okręgowej zremisowali na wyjeździe w Węgrowie z wiceliderem rozgrywek Czarnymi Węgrów 3: 3. Bramki dla sokołowskiej drużyny zdobyli Hubert Fabisiak, Dawid Kobus i Przemysław Głowacz.

Czarni Węgrów – Podlasie Sokołów Podlaski 3: 3 (1:1)
Bramki: Fabisiak Hubert 10min, Kobus Dawid 66min, Głowacz Przemysław 80min – Komosa Rafał 23min, 81min, Sawicki Łukasz 77min (samobójcza).

W pierwszej połowie spotkania inicjatywa należała do piłkarzy Czarnych. Jednak pierwszą bramkę zdobyło Podlasie. Rzut wolny wykonywał Fabisiak. Zagrał piłkę w kierunku bramki, która przeszła przez wszystkich zawodników w polu karnym i trafiła do siatki. W 23min rzut wolny wykonali gospodarze: dośrodkowanie w pole karne i Rafał Komosa (były zawodnik Podlasia) z bliskiej odległości głową umieścił piłkę w bramce. Pod koniec pierwszej połowy w doliczonym czasie gry rzut wolny wykonywał Fabisiak: dośrodkował w pole karne i Łukasz Buczyński nie wykorzystał dogodnej sytuacji, strzelając głową obok słupka. W drugiej połowie meczu jako pierwsi objęli prowadzenie podopieczni trenera Rafała Marcyniuka. Głowacz zagrał piłkę do Klimczuka, który podał ją wzdłuż linii bramkowej do Kobusa. Ten z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. W 77min rzut wolny wykonywali węgrowianie. Po dośrodkowaniu w pole karne Rafał Komosa strzelił w kierunku bramki i obrońca Podlasia Sawicki niefortunnie głową skierował piłkę do siatki, zmylając bramkarza Podlasia – Antoszczuka. W 80min po raz trzeci Podlasie wyszło na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony Kobusa wykorzystał Głowacz, który pokonał bramkarza Czarnych. Minutę później gospodarze wyrównali. Po kontrze piłkę otrzymał R. Komosa, który w polu karnym pokonał bramkarza Podlasia. Goście mieli jeszcze okazję do zdobycia bramki. Niestety, Głowacz będąc w dobrej sytuacji strzeleckiej oddał strzał niecelny obok bramki. Mecz drużyn, które w poprzednim sezonie grały w czwartej lidze, zakończył się wynikiem 3:3.