29
2022
2019-10-17

Regionalne sztafetowe biegi przełajowe

W środę 9 października w Siedlcach odbyły się Regionalne Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach startowały najlepsze dwie szkoły z sześciu powiatów regionu siedleckiego.

Dziewczęta biegały w sztafecie 10 x 800 m, a chłopcy 10 x 1000 m. W grupie szkół podstawowych rozegrano cztery biegi. W biegu dziewcząt z klas VI srebrny medal zdobyły zawodniczki SP 4 Sokołów. W biegu dziewcząt z klas VII –VIII srebro wywalczyły dziewczęta z SP 1 Sokołów. W sztafetach chłopców trzecie miejsce zajęła sztafeta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim.

Dwie pierwsze sztafety będą reprezentowały region siedlecki w zawodach wojewódzkich.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim biegły w składzie: Emilia Jurczak, Aleksandra Krakowska, Wiktoria Radomska, Nicola Gmitrzuk, Klaudia Jagiełło, Natalia Trzcińska, Angelika Cisłak, Daris Borys, Gabriela Jenerałek, Wiktoria Kobylińska.

Sztafeta dziewcząt ze szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim: Amelia Gromek, Aleksandra Ławecka, Patrycja Zdzichowska, Julia Lesiuk, Natalia Grabowska, Otylia Pogorzelska, Jessica Marciszewska, Maja Wojtkowska, Zuzanna Kucharczyk.

Sztafeta chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim: Piotr Brzezik, Wojciech Głowacz, Eryk Częścik, Kacper Kowalczyk, Kamil Nasiłowski, Sebastian Wrzosek, Jakub Ścibor, Dawid Pasik, Paweł Rytel-Kuc.

W piątek 18 października w Siedlcach zostaną rozegrane Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej z udziałem naszych dziewcząt.