29
2022
2022-08-23

Przegrana Jabłonianki w Chlebni

Na mecz do Chlebni drużyna Jabłonianki Jabłonna Lacka udała się w bardzo okrojonym składzie. Zabrakło kilku podstawowych zawodników. W bramce musiał bronić nominalny podstawowy obrońca. Przez całe spotkanie było widać, że to gospodarze spotkania będą dyktować warunki.

Pierwsza połowa spotkania skończyła się wynikiem 4:0. Sytuacje strzeleckie miał Rafał Świniarski, którego strzał był zbyt lekki, aby zagrozić bramce przeciwnika.

Druga połowa spotkania to trochę lepsza gra Jabłonianki, gdzie swoje sytuacje strzeleckie mieli Jacek Toczyski, Mateusz Mostowiec oraz Cezary Cydejko.

LKS Chlebnia – Jabłonianka Jabłonna Lacka 7:0 (4:0)

Bramki: Łukasz Gwardiak 11’, 21’, 31’, Maciej Pietraszek 19’, Stanisław Kania 56’, Dominik Marusziak 70’, 85’

Skład Jabłonianki: Maciej Michalczuk – Nikodem Zdunek, Maciej Ołtarzewski (83’Sebastian Koc), Łukasz Buczyński, Rafał Świnarski (68’ Cezary Cydejko) - Daniel Toczyski (46’ Paweł Piotrowski), Karol Przybyszewski, Paweł Rytel, Wojciech Grądzki – Piotr Goś (57’ Mateusz Mostowiec), Jacek Toczyski.