29
2022
2018-04-26

Podlasie obroniło fotel lidera

Młodzi piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski w czwartej kolejce ligi wojewódzkiej zremisowali z Wisłą Płock 1:1 i tym samym dalej zostali liderami. Mecz rozegrano na stadionie przy ul. Okrężnej. Spotkanie dostarczyło zebranym kibicom wiele emocji.

Do ostatniej minuty oba zespoły walczyły o komplet punktów. W pierwszej połowie lekką przewagę posiadali  goście. Efektem tej przewagi była bramka. W drugiej odsłonie meczu sytuacja się odwróciła. Kwadrans przed końcem spotkania bramkę z rzutu wolnego zdobył Michał Ambroziak. Jeszcze w końcówce meczu bramkę na wagę trzech punktów mógł zdobyć Miłosz Żachowski.