29
2022
2019-11-20

Pierwsza wygrana na swoim terenie

W dniu 9 listopada br. w ostatnim meczu u siebie rundy jesiennej IV ligi zespół Podlasia Sokołów Podlaski zwyciężył z ostatnią drużyną ligi Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Bramki zdobyli kolejno Łukasz Supleński i Hubert Fabisiak.

Sokołowski zespół od początku spotkania dominował w grze. Pierwsza bramka wpadła po wrzutce z rzutu wolnego gdzie w polu karnym głową do siatki futbolówkę skierował Łukasz Supleński. Na przerwę sokołowski zespół schodził z jednobramkową zaliczką.

W drugiej połowie bramkę z jedenastki zaliczył tradycyjnie Hubert Fabisiak po odgwizdanym faulu na Michale Panufniku. Podlasie miało szanse na większą wygraną, lecz piłkarze nie wykorzystali dogodnych sytuacji. Z kolei zespół Ożarowianki miał szansę na zdobycie honorowej bramki, lecz czujny w bramce był golkiper gospodarzy Jakub Bieliński.

Podlasie Sokołów Podlaski – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2:0 (1:0)

Bramki: Supleński Adrian 38’, Fabisiak Hubert 56’ (karny)