29
2022
2011-08-18

Ostatnie starty cyklistów sokołowskich

Sokołowscy zawodnicy zrzeszeni w Towarzystwie Cyklistów startowali w ostatnim czasie w kilku ogólnopolskich zawodach MTB.

Mazovia Maraton w Supraślu (woj. podlaskie) w kat. HK3 Olimpia Rosochacka zajęła II miejsce. W kat. M3 Piotr Rosochacki 46 miejsce. W kat. M5 Leszek Rosochacki zajął 9 miejsce.

Zawody w Gostyninie (woj. mazowieckie) POLANDBIKE 8 edycja kat. K-FD2 Ilimpia Rosochacka zajęła 2 miejsce, w kat. K3 Iwona Rosochacka 5 miejsce.

Zawody Mazovia MTB Marathon 2011 Ełk (woj. podlaskie). We wszystkich kategoriach startowało około 1000 zawodników. W kat. HK3 Olimpia Rosochacka zajęła 5 miejsce. W kat. M3 Piotr Rosochacki 64 miejsce.

Gwiazda Mazurska. Kat. HK3 Olimpia Rosochacka 3 miejsce na pierwszym etapie również na drugim. W klasyfikacji generalne zajęła III miejsce. W kat. M3 Piotr Rosochacki zaq pierwszym etapie zajął 35 miejsce zaś na drugim 22. W klasyfikacji generalnej zajął 26 miejsce.