29
2022
2018-02-07

Nie sprostały Liderowi

Czwarta porażka z rzędu, a dziewiąta w rozgrywkach Pierwszej Ligi gr. A poniosły koszykarki MPKK Sokołów SA, ulegając w 18. kolejce na wyjeździe Liderowi Pruszków 48:73.

Mecz z Pruszkowem od początku układał się źle dla sokołowianek. Niedokładna gra w ataku i chaotyczna w obronie sprawiły, że zespół MPKK nie mógł wejść w rytm meczowy, a pruszkowianki od początku były niesamowicie skuteczne.

Mimo tego, iż w drugiej kwarcie zespół MPKK odzyskał rytm grania i kwartę wygrał, to w trzeciej odsłonie meczu powrócił koszmar z pierwszej kwarty i chaos w grze sokołowianek. W czwartej kwarcie zespół MPKK znów wrócił do dobrej gry, ale to nie wystarczyło, aby wygrać mecz, bo straty były już zbyt duże.

W 19. kolejce sokołowskie koszykarki podejmują lidera rozgrywek - zespół Politechniki Gdańskiej. Mecz odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godz. 17.00.