29
2022
2011-08-11

Mecze kontrolne w Kosowie Lackim

W ostatniej fazie przygotowań do nowego sezonu B Klasy w okręgu siedleckim znajduje się zespół z Kosowa Lackiego. Kosovia w pierwszym meczu zremisowała z Rochem Jasienica 3:3. W pierwszej połowie meczu zespół z Kosowa wyszedł na prowadzenie dzięki bramkom zdobytym przez Oleszczuka i Pogorzelskiego. Niestety w drugiej części meczu Kosovia roztrwoniła wypracowaną przewagę i straciła 3 bramki. Remis uratował Domański strzelając trzecią bramkę.

Skład: Wyszomierski; Borowski, A.Karędys, Gołębiewski, Ajdys, Mróz, T.Wojtczuk, Leonik, Domański, Żochowski.

Rezerwowi: Augustyniak, K.Kamiński, Kierył, J.Wojtczuk, Bartczuk, Pogorzelski.

Drugi sparing piłkarze Kosovi rozegrali z zespołem Tajfuna Jartypory. Zespół z A Klasy okazał się wymagającym rywalem i pokonał Wyszomierskiego aż czterokrotnie. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Oleszczuka w drugiej połowie spotkania.

Skład: Wyszomierski; Borowski, Gołębiewski, A.Karędys, Maleszewski, Ajdys, T.Wojtczuk, Mróz, Leonik, Kierył, Żochowski.

Rezerwowi: Oleszczuk, Pogorzelski, Kryczka, Augustyniak, Bartczuk.