29
2022
2019-06-11

Kolejny sukces strzelców

W związku z jubileuszem 100. rocznicy powstania Policji Państwowej Komenda Miejska Policji w Radomiu zorganizowała w dniu 03.06.2019 r. zawody strzeleckie klas mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu.

Współzawodnictwo odbywało się w kategoriach dziewcząt i chłopców w konkurencji karabin pneumatyczny i pistolet pneumatyczny. Każda drużyna składała się z trzech zawodników, a wyniki liczyły się do klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Opiekunami Zespołu Szkół Nr 1 byli Piotr Adamczuk, Adam Elbich i Mieczysław Bogaj. W każdej z konkurencji zawodnicy z Sokołowa plasowali się w czołówce. W kategorii chłopców sokołowska drużyna w obu konkurencjach zajęła trzecie miejsce. W kategorii dziewcząt w obu konkurencjach zajęliśmy drugie miejsce. Najlepszy wynik indywidualnie w konkurencji pistolet dziewcząt zajęła Sylwia Górska, zajmując trzecie miejsce.

Składy drużyn ZS Nr 1:

Pistolet pneumatyczny dziewcząt: Mariola Dzikowska, Natalia Biernacka, Sylwia Górska

Karabin pneumatyczny dziewcząt: Angelika Szarmach, Karolina Solczak, Sylwia Górska

Pistolet pneumatyczny chłopców: Paweł Rosocha, Kacper Ruciński, Krystian Tarkowski

Karabin pneumatyczny chłopców: Łukasz Dawidowski, Michał Poniatowski, Krystian Tarkowski

Najlepsze drużyny uzyskały pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.