29
2022
2018-05-24

I liga Wojewódzka

Młodzi piłkarze Podlasia z rocznika 2003 prowadzeni przez Krzysztofa Woźniaka odnieśli kolejne zwycięstwo w I Lidze Wojewódzkiej. Tym razem rozgromili w meczu wyjazdowym Spartę Mochowo 13: 2.

Już sam wynik świadczy, że mecz miał jednostronny charakter. Pierwsza akcja zakończyła się zdobyciem bramki, a już po siedmiu minutach sokołowianie prowadzili 3: 0, do przerwy 8:1.Gospodarze zdobyli bramkę z problematycznego rzutu karnego. Bramki dla Podlasia zdobyli: Mateusz Mostowiec – 2, Jakub Woźniak - 2, Mateusz Czarkowski - 2, Krystian Romańczuk – 2, Bartosz Abramczyk – 2, Kacper Wasiluk - 2, Miłosz Żachowski.