29
2022
2011-08-11

Huragan w Sokołowie!

W poprzednim tygodniu Podlasie rozegrało kolejny mecz kontrolny. Rywalem naszego zespołu był Huragan Wołomin grający w IV lidze mazowieckiej – grupa północ. Spotkanie rozegrano na boisku przy ulicy Okrężnej. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza przeciwnika w związku z czym zawodnicy schodzili do szatni przy stanie 0:0. Początek drugiej części meczu to zdecydowana przewaga piłkarzy z Sokołowa, która została udokumentowana zdobyciem bramki w 65 minucie spotkania przez Adriana Świnarskiego. Jednak już 10 minut później wyrównującą bramkę zdobył Arkadiusz Stępień z Huraganu. Piłkarze z Wołomina poszli „za ciosem” w 79 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Stępień. Dzięki dobrze rozegranej końcówce meczu zespół z Wołomina wywiózł z Sokołowa zwycięstwo.

Podlasie Sokołów Podlaski – Huragan Wołomin 1:2 (0:0)
Bramki: Adrian Świnarski 65' (Podlasie), Arkadiusz Stępień 75', 79' (Huragan).
Skład: Kotowski (Matłacz46' ); Bednarczyk (46' Protaziuk), Maksymiak, Stromecki, Sawicki (46' Zduniak); J. Wyrozębski (46' Pietrzyk), Siedlecki (75' Buczyński), K. Wyrozębski (25' Buczyński, 46' Florczuk), Wojtczuk (46'Steć); Kruk (75' Wojtczuk), Kobus (46' Świnarski).