29
2022
2015-07-10

Dobre występy sokołowskich kolarzy

Bardzo dobre występy zaliczyli kolarze Sokołowskiego Stowarzyszenia Cyklistów w wyścigach w Dębem Wielkim oraz Łukcie niedaleko Ostródy.

Najlepiej spisał się Sylwester Prętczyński, który w kategorii 40-49 lat zwyciężył w Dębem Wielkim. To nie pierwszy tak duży sukces Prętczyńskiego, bowiem w poprzednim sezonie w Pucharze Polski zajął trzecią lokatę, natomiast w chelleng’u prowadzonym przez Polski Związek Kolarstwa był najlepszym sokołowskim cyklistą, plasując się ostatecznie na siódmym miejscu. W tym samym wyścigu w kategorii 70-79 lat czwarte miejsce wywalczył Prezes Sokołowskiego Stowarzyszenia Cyklistów – Michał Karakula. Oprócz wyżej wymienionej dwójki bardzo dobry start zaliczył Wojciech Błoński, który w wyścigu „Masters” w Łukcie uplasował się na miejscu tuż poza podium. Był to jego najlepszy występ w tym sezonie. Gratulujemy!