29
2022
2020-06-29

„Czwartek Kolarski”

W czwartek, 25 czerwca 2020 r. w Warszawie na torach wyścigów konnych na Służewcu został rozegrany I cykl wyścigów kolarskich pod nazwą „Czwartek Kolarski”.

Startowały wszystkie kategorie od ŻAK do Masters i Kobiety OPEN. W kategoriach młodzieżowych ton wyścigu nadawali kolarze UKS Stryków zajęli 3 pierwsze miejsca. Najlepiej z grupy młodzieżowej sekcji kolarskiej Sokołowskiego Towarzystwa Cyklistów – Ośrodek Sportu i Rekreacji pojechał Michał Dąbrowski, który w kategorii Junior Młodszy zajął 10 miejsce. W kategorii Kobiet OPEN zwyciężyła Klaudia Markot z Klubu Ogniwo Dzierżoniów. Zawodniczka STC – OSiR Sokołów Podlaski Eliza Steć zajęła 7 miejsce. Następny start Młodych Sokołowskich Kolarzy przewidziany jest na 2 lipca br. w Warszawie.