29
2022
2013-08-05

Brąz pary z OSiR w Biskupcu

W Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie) zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego na czas i w jeździe parami.
W zawodach startowały podopieczne trenera Czesława Ambroziaka z sokołowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Najlepsze miejsca wywalczyły w jeździe parami na dystansie 5 km Sylwia Nasiłowska i Eliza Steć, które zajęły trzecie miejsce i zdobyły brązowy medal. Najlepsza w tej konkurencji była para z LKK Warmia Biskupiec Marta Jaskólska - Emilia Grygas. Druga para z OSiRu, Katarzyna Kondracka - Patrycja Steć, zajęły piąte miejsce.
W drugiej konkurencji, jeździe indywidualnej na czas na dystansie 5 km, zwyciężyła Marta Jaskólska. Drugie miejsce zajęła Maria Kamieniecka (MSR Mrągowo), trzecie Emilia Gryglas z Biskupca. Miejsca zawodniczek OSiR; Sylwia Nasiłowska 5., Eliza Steć 7., Patrycja Steć 9. i Katarzyna Kondracka 12.