Wygrana Podlasia w przedostatniej kolejce Podlasie wygrało mecz na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem LKS-em 4:3 W pierwszej minucie spotkania piłkę w środku boiska przejął Klimczuk i podał do Siedleckiego, który z powrotem odegrał do Mateusza wchodzącego w pole karne, ale strzał obronił bramkarz Ostrówka. W 12’ prostopadłą piłkę od P. Buczyńskiego otrzymał Siedlecki i podał wzdłuż pola karnego do Omieciucha, którego uderzenie trafiło w słupek. LKS odpowiedział szybką kontrą zakończoną strzałem Sławomira Damętki obok słupka. W 20’ Paweł Buczyński zagrał piłkę w pole karne, bramkarz gospodarzy popełnił błąd wypuszczając piłkę do której doszedł Omieciuch i skierował ją do siatki. Po kilku minutach przed polem karnym gości Kotowski sfaulował zawodnika LKS. W wyniku rzutu wolnego Łukasz Damętko (grający trener drużyny Ostrówka i najlepszy zawodnik podczas meczu) strzałem z 18 metrów zdobył wyrównującą bramkę. W 30’ kontuzji doznał Omieciuch i zastąpił go Horowicz, który w 42’ otrzymał prostopadłe podanie ze środka boiska od Siedleckiego i zdobył bramkę. Po pierwszej połowie wynik 1:2 dla Podlasia. Po przerwie piłkarze Ostrówka coraz częściej zagrażali bramce gości. W 70’ po kombinacyjnej akcji sytuację wykorzystał Kazula, doprowadzając wynik meczu do wyrównania. W 81’ było już 3:2 dla Ostrówka. Błąd w grze defensywnej Podlasia wykorzystał Kopacz i po zbyt krótkim zagraniu piłki przez obrońcę do bramkarza doszedł do niej podwyższając wynik. Kiedy wydawało się że dojdzie do niespodzianki i Ostrówek wygra spotkanie, w 84’ sokołowianie doprowadzili do remisu. Wykorzystując rzut rożny w polu karnym Horowicz strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Trzy minuty później po podaniu od Siedleckiego Horowicz znów zdobył bramkę. Wygrana Podlasia w tym spotkaniu nie przyszła łatwo. W ostatniej kolejce 22 czerwca o godz. 16 Podlasie podejmie u siebie Orła Unin. LKS Ostrówek - Podlasie Sokołów Podlaski 3:4 (1:2) Bramki: Łukasz Damętko 28’, Rafał Kazula 70’, Mariusz Kopacz 81’ – Mateusz Omieciuch 20’, Kamil Horowicz 44’, 84’, 87’. Skład Podlasia: Kotowski – Bednarczyk, Żurawski, Ł. Buczyński, Kalata (73’ Sawicki) – P. Buczyński, Supeł (59’ Nowotniak), Rytel, Klimczuk (48’ Jaczewski) – Omieciuch (30’ Horowicz), Siedlecki. Żółte kartki: Dziubiela, Stefan, Łukasz Damętko (Ostrówek) – Kotowski, Supeł (Podlasie) Wyniki 29 kolejki: Mazovia Mińsk Maz. – Victoria Kałuszyn 1:0 (1:0), Orzeł Unin – Sęp Żelechów 2:2 (1:0), Zorza Sterdyń – Orzeł Łosice 4:2 (2:0), ŁKS Łochów – Hutnik Huta Czechy 9:1 (5:0), MKS Małkinia – Wilga Miastków 3:0 walkower, LKS Ostrówek – Podlasie 3:4 (1:2), Zryw Sobolew – Jabłonianka Jabłonna 4:0 (3:0), Naprzód Skórzec – Tygrys Huta Mińska 3:0 walkower Tabela 1.Naprzód 29 73 98-18 2.Mazovia 28 61 77-26 3.Podlasie 29 56 79-32 4.Jabłonianka 29 49 59-56 5.Tygrys 29 47 58-38 6.Wilga 29 43 42-60 7.ŁKS Łochów 29 42 58-44 8.MKS Małkinia 29 39 59-64 9.Victoria 28 38 57-56 10.Zryw 28 37 56-65 11.Hutnik 28 32 56-68 12.Sęp 28 30 39-50 13.Zorza 29 30 44-68 14.LKS Ostrówek 29 25 59-95 15.Orzeł Łosice 29 23 33-82 16.Orzeł Unin 28 20 33-85